flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Помічники суддів Апеляційного суду Черкаської області пройшли підготовку від Національної школи суддів України

13 лютого 2018, 11:08

Помічники суддів Апеляційного суду Черкаської області Крістіна Гольдіна та Оксана Жицька взяли участь у тренінгу на тему: “Особливості розгляду трудових спорів”, у ході якого основну увагу було зосереджено на розгляді питань щодо трудового законодавства.

Тренінг проводили викладачі-тренери Національної школи суддів України, діючі судді та судді у відставці. Окрім того, для участі у тренінгу було запрошено Василя Кострицю, колишнього Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні. Він надав свої поради та рекомендації щодо врахування актів МОП під час розгляду трудових спорів у судах.

Крістіна Гольдіна та Оксана Жицька разом з іншими учасниками прослухали лекцію на тему: “Призначення покарання у кримінальних справах”, яку провели викладачі-тренери Національної школи суддів України. Під час лекції було розглянуто усі етапи призначення покарань у кримінальних справах від їх індивідуалізації до визначення виду та розміру, учасники ознайомилися з особливостями призначення покарань щодо окремих категорій злочинів, серед яких, зокрема, призначення покарання неповнолітнім, урахування гендерних аспектів при призначенні покарань, призначення покарання за тяжкі та особливо тяжкі насильницькі злочини, призначення покарання за злочини у сфері господарської діяльності, призначення покарання за корупційні злочини, особливості призначення покарання у вироках на підставі угод.

У ході тренінгів слухачі виконували завдання, підготовлені тренерами-викладачами для роботи в малих групах, вирішували проблемні питання в конкретних ситуативних вправах на підставі документів і нормативної бази та аналізували результати виконання практичних завдань.

По закінченні навчання помічники суддів Апеляційного суду Черкаської області Крістіна Гольдіна та Оксана Жицька отримали сертифікати про успішне проходження підготовки помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів, а також тренінгу “Особливості розгляду трудових спорів”.