flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Семінар за участі юристів Секретаріату Європейського Суду з прав людини

14 березня 2018, 15:56

14 березня 2018 року судді Апеляційного суду Черкаської області взяли участь у семінарі на тему: «Застосування  статті І Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та відповідної практики Європейського суду з прав людини», що проходив у режимі відеоконференції.

Для участі у семінарі до приміщення Апеляційного суду Черкаської області також прибули судді Городищенського районного суду Черкаської області, Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області, Придніпровського районного суду м.Черкаси, Чорнобаївського районного суду Черкаської області.

Семінар проводили юристи Секретаріату Європейського Суду з прав людини безпосередньо з міста Страсбург (Франція) та представники Націоналньої школи суддів України.

Доповіді юристів Секретаріату Європейського Суду з прав людини було присвячено актуальним питанням дотримання вимог статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, практики Європейського Суду з прав людини у справах щодо України, та рішень Великої Палати Європейського Суду з прав людини у справах про пенсійне забезпечення.
Учасники відеоконференції мали змогу прослухати доповіді та поставити питання експертам.